KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17514420

nr 1751 4420

Emil Johanson-Thor

(1889-1958), Sverige

Etsningar, 7 st, Emil Johanson-Thor (1889-1958), Sverige, stämpelsignerade, yttermått inklusive ram: 38x48 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:52:44

15/12 19:47:44 1      Vinnande bud

Emil Johanson-Thor

Läs mer om Emil Johanson-Thor